Gaz płynny w zbiorniku to OSZCZĘDNE I BEZOBSŁUGOWE ŹRÓDŁO ENERGII DLA TWOJEJ FIRMY

Zbiorniki na propan dla firm

Prowadzisz firmę i nie masz dostępu do gazu ziemnego ? Rozwiązania, które możemy zaproponować zapewnią komfort prowadzenia Twojego biznesu.

Od lat zaopatrujemy firmy i warsztaty usługowe w zbiorniki na propan. Budujemy instalacje ze zbiornikami naziemnymi oraz podziemnymi o pojemnościach: 2700 l, 4850 l, 6700 l lub większych niestandardowych.

Hotele i restauracje

Lokalizacja hotelu, pensjonatu czy restauracji na obszarach typowo wiejskich albo na obrzeżach miasta ma wiele zalet, ale dla właściciela może stanowić problem z dostępem do mediów, np. gazu ziemnego. Zbiorniki na propan to idealne rozwiązanie dla właścicieli agroturystyk, hoteli i restauracji. Instalacje zbiornikowe są bezobsługowe, komfortowe w użytkowaniu i dają do 30% oszczędności w stosunku do oleju opałowego. Świetnie sprawdzą się do zasilania kuchni restauracyjnych, podgrzewania ciepłej wody, ogrzewania pomieszczeń.

Myjnie samochodowe

Zbiorniki na propan to idealne rozwiązanie dla właścicieli myjni samochodowych bez dostępu do gazu ziemnego. Wybierając zbiornik na propan podgrzejesz wodę w sposób łatwy i ekonomiczny. Z powodzeniem będziesz mógł także wykorzystać energię do ogrzewania sąsiadujących pomieszczeń. Dzięki wysokiej jakości gazu od Gazgrod będziesz mógł cieszyć się nieprzerwaną pracą urządzeń, nawet w minusowych temperaturach.

SKORZYSTAJ Z NASZEGO KALKULATORA I SPRAWDŹ ORIENTACYJNĄ CENĘ GAZU DO ZBIORNIKA

Warto nas wybrać

Możliwość zaprojektowania instalacji przemysłowej różnej pojemności

Certyfikaty jakości i bezpieczeństwa

Konkurencyjne ceny

Terminowość i bezpieczeństwo

Własny serwis techniczny