gaz w butlach używany w 33,8% gospodarstw domowych w polsce

To bezpieczne i ekologiczne źródło energii.

butle gazowe do ogrzewania domu

Butle gazowe napełniane gazem propan lub mieszanką propan-butan to uniwersalne źródło energii o wszechstronnym zastosowaniu. Są proste w obsłudze a do ich podłączenia nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi. W Polsce aż jedno na trzy gospodarstwa domowe korzysta z ogrzewania gazem z butli. Butle gazowe sprawdzą się doskonale jako źródło zasilania w kuchence gazowej lub jako paliwo opałowe do piecyka. Szczególnie tam, gdzie nie ma dostępu do instalacji gazu ziemnego lub gdzie trzeba czekać długo na jego podłączenie.

Posiadamy szeroki asortyment

Butli propan oraz propan-butan do użytku domowego

Butle gazowe 11 kg

Butle gazowe 11 kg są jednymi z najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych butli na rynku. Można je podłączyć do kuchenki gazowej, parasola grzewczego, grilla ogrodowego. Ogrzewanie gazem z butli może zapewnić ciepło podczas zimowych miesięcy.

Butle turystyczne

Butle turystyczne wykorzystywane są najczęściej w gospodarstwach domowych i urządzeniach kempingowych. Doskonale sprawdzą się podczas kempingu jako źródło energii do lamp oświetleniowych, ogrzewania namiotów, podgrzewania posiłków.

Najlepiej sprawdzą się do:

Gotowanie

Dzięki bezwonnemu, czystemu i powolnemu procesowi spalania gaz płynny sprawdza się doskonale przede wszystkim w kuchenkach gazowych. Do standardowego gotowania wystarczy w zupełności butla propan butan 11kg. Oferujemy butlę gazową bez kołnierza, którą łatwo można zainstalować w szafce obok kuchenki gazowej lub z kołnierzem.

Ogrzewanie

Butle propan butan są coraz chętniej wykorzystywane do ogrzewania budynków. Ogrzewanie domu gazem z butli jest relatywnie tanie, zwłaszcza jeśli porównać koszty jego eksploatacji np. z wydatkami na ogrzewanie elektryczne. Ponadto butle gazowe zapewniają mobilność – możemy je podłączyć tam, gdzie nie ma dostępu do innych mediów. Gaz w butlach to niezależne źródło ciepła w budynku.

Grillowanie

Jeśli grillowanie jest jednym z Twoich ulubionych zajęć i często organizujesz imprezy w ogrodzie, z pewnością najlepiej sprawdzi się do tego 11-kilogramowa butla gazowa. Można ją umieścić wewnątrz grilla gazowego lub postawić obok. Na jednej butli gazowej 11kg będziesz mógł grillować aż przez ok. 34 godziny!*

W naszej ofercie znajdziesz butle turystyczne o różnej pojemności:

butle turystyczne 0,5 kg

butle turystyczne 1 kg

butle turystyczne 2 kg

butle turystyczne 3 kg

butle turystyczne 5 kg

dlaczego warto wybrać gaz w butlach?

Bezwonne spalanie

Niższa emisja gazów cieplarnianych

Mobilność

Czyste źródło energii

Dostawa butli gazowej do domu

Od wielu lat specjalizujemy się w dostawie butli gazowych do domu. Posiadamy specjalistyczne samochody do przewozu butli. Dostarczymy napełnione butle gazowe do Twojego domu, jak najszybciej to będzie możliwie i odbierzemy butle puste. Oferujemy atrakcyjne ceny gazu i dostawy i gwarantujemy wysoką jakość i kaloryczność produktu.

rozlewnia gazu

Nasza rozlewnia gazu wyposażona jest w nowoczesne urządzenia technologiczne i posiada dużą powierzchnię zbiorników magazynowych gwarantującą ciągłość dostaw surowca. Wykwalifikowany personel dba o bezpieczeństwo i jakość produktu.

Rozlewnia gazu świadczy usługi napełniania butli:

  • pojemności 11 kg
  • pojemności 34 kg
  • butle turystyczne