Dostarczamy gaz od 1992 ROKU

O nas

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem działającym w sektorze paliw i gazu płynnego. Zarządzanie własnymi zbiornikami na gaz oraz bocznicą kolejową zapewnia nam utrzymywanie zasobów surowca pozwalające na terminową realizację wszystkich zamówień. Doświadczona kadra dbająca o logistykę i sprzedaż gazu płynnego oraz kierowcy z wieloletnim stażem zapewniają naszym kontrahentom terminowe i sprawne dostawy. Nie bez znaczenia jest nasz park samochodowy. Nowoczesne zestawy do przewozu i dystrybucji gazu płynnego umożliwiają efektywne działanie na obszarze województw: mazowieckiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego, świętokrzyskiego, kujawsko-pomorskiego, oraz na Podlasiu. 

Jesteśmy w stanie zrealizować dostawy gazu nawet w dniu zamówienia. Gazgrod jest bezpośrednim importerem gazu płynnego z najlepszych rafinerii. Dzięki temu zagwarantować możemy naszym klientom wysokiej jakości produkty, terminowość i niezawodność dostaw, bezpieczeństwo i wygodę, a także świadomość użytkowania prawdziwie ekologicznych źródeł energii.

JAKIE SĄ ATUTY NASZEJ ROZLEWNI?

Hurtowa sprzedaż gazu wymaga dużej wiedzy, doświadczenia, odpowiedniej infrastruktury oraz sprzętu do transportu i dystrybucji. Przez wielu lat naszej działalności na rynku zdobyliśmy konieczne kompetencje oraz rozbudowaliśmy zaplecze techniczne, które umożliwia nam skuteczne i bezpieczne działanie. Cała nasza infrastruktura to przede wszystkim nowoczesne zbiorniki na propan, linie do napełniania i magazynowania butli oraz stanowiska do rozładunku cystern gazowych. Niezbędnym elementem w łańcuchu dostaw gazu są niezawodne pojazdy samochodowe ze zbiornikami na gaz propan-butan oraz olej napędowy zaopatrzone w specjalistyczny sprzęt do dystrybucji.

ROZLEWNIA GAZGROD DYSPONUJE:

  • Zbiorniki magazynowe na gaz płynny
  • Atestowane urządzenia technologiczne
  • Linię techniczną do napełniania butli
  • Magazyn butli na gaz płynny
  • Samochody do przewozu butli
  • Autocysterny do przewozu gazu płynnego
  • Front rozładunku cystern gazowych (kolejowych i samochodowych)