Instalacja zbiornikowa

Budowa instalacji zbiornikowej dla domów mieszkalnych

Wszystkim, którzy w trosce o środowisko i zanieczyszczenie atmosfery zdecydowali się na ogrzewanie swoich domów gazem płynnym, oferujemy wykonanie instalacji zbiornikowej na gaz płynny. Oferujemy zbiorniki nowe, używane oraz całą niezbędną instalację do zasilania odbiorników w domu. Transakcję możemy przeprowadzić za gotówkę lub na raty. Dokonujemy również wymiany istniejących już zbiorników, począwszy od transportu zbiornika na miejsce instalacji przez montaż, aż po dostawę gazu. Zapewniamy doradztwo techniczne oraz pomoc w załatwieniu formalności w Urzędzie Dozoru Technicznego przy odbiorze zbiorników.

Jesteś niezadowolony z ceny oferowanej przez obecnego dostawcę? Jesteś związany niekorzystną umową?  Sprawdź nas! Skontaktuj się z nami i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!

Przy budowie kompletnych instalacji na gaz płynny wykorzystujemy zbiorniki czołowego producenta w Europie marki VPS. Są to nowoczesne i bezpieczne zbiorniki o pojemności 2700 l, 4850 l, 6400 l. występujące w wersji podziemnej i naziemnej. Wszystkie zbiorniki montowane przez naszą firmę posiadają niezbędną dokumentację dozorową i są gotowe do instalacji i zgłoszenia do Urzędu Dozoru Technicznego.

Infolinia tel. 725 255 255